Увага!

Всі їдемо в Китай майже безкоштовно та без проблем з візою! Переходьте за посилання та дізнайтеся як саме!За економію бізнес-туристи зможуть отримати віртуальну премію

 бізнес-туристи
Глобальні тревел-агентства American Express Global Business Travel і Carlson Wagonlit Travel(CWT) представили игрофицированні застосування для ділових мандрівників. Що стосується розробки Amex, то зараз вона проходить тестові випробування. Сервіс збиратиме тревел-данні з різних інструментів онлайн-бронювання і автоматично визначати способи заохочення співробітників, якщо замовлення зроблені завчасно, в межах тревел-политики або у переважних постачальників. “Геймифицированное додаток збільшить compliance і оптимізує витрати”, – пояснила віце-президент American Express Алисия Тиллман.

“Корпорації усвідомили, що краще залучати співробітників до дотримання тревел-политики, а не нав’язувати їм тяжкі умови при здійсненні ділових подорожей”, – у свою чергу, відмітив Ким Гудман, президент American Express Global Business Travel. Платформа Amex надасть користувачеві можливість дізнатися, як багато він заощадив у відрядженні в порівнянні з колегами або співробітниками інших філій компанії. Інша игрофицированная онлайн-платформа від Carlson Wagonlit Travel буде доступна користувачам не раніше вересня-жовтня цього року. Система дозволить настроїти обмеження по тревел-бюджету для різних груп ділових мандрівників, наприклад, представників тієї або іншої філії компанії.

Як Amex, так і CWT не передбачають матеріальних заохочень для користувачів, що заощадили на тревел-расходах. Проте для таких мандрівників пропонуються віртуальні премії, підкреслив Джоел Уортгоу, старший керівник консалтингової компанії CWT Solutions Group в американському регіоні.

Комментарии закрыты.