Увага!

Всі їдемо в Китай майже безкоштовно та без проблем з візою! Переходьте за посилання та дізнайтеся як саме!Коли смажений літак клюне

Заздалегідь купити квитки на відпочинок – перша заповідь туриста. Але буває так, що на море хочеться раптово. «Фонтанка» дізналася, у скільки обійдеться спонтанне бажання жаркого сонця.
 
Слів немає: заповітні квитки, скажімо, в Крим, придбані за півроку до відпустки за чотири тисячі, надзвичайно піднімають самооцінку, бо свідчить про наявність інтелекту і практичності. Але іноді бажання не збігаються з логікою, і тоді в справу вступає приказка «поки не пнешь – не полетить». Авіаквитки – та сама область, де за свої позаурочний забаганки доведеться заплатити сповна.

Звичайно, зараз нікому не доводиться стояти цілодобово біля кас в надії дістати квитки хоч куди-небудь, як це траплялося з радянськими відпускниками. Полетіти можна куди завгодно, але набуває значення ціна питання. Моніторинг пропозицій авіакомпаній показав, що нічого хорошого бажаючих відправитися до рідних і теплим берегів «прямо зараз» не очікує. Деяку суму можна заощадити при терміновий від’їзд на закордонні курорти, але тільки до певної межі.

Як дат відправлення ми вибрали найближчу суботу, 20 серпня (що дозволить зловити на курорті останні літні дні), а також суботу, 3 вересня (вирушаємо на оксамитовий сезон), і середу, 7 вересня (той же оксамитовий сезон для нас почнеться в самий «дешевий» день тижня, коли, за статистикою, в дорогу вирушає найменшу кількість мандрівників). Також ми вирішили дотримуватися стандартного двотижневого кроку при визначенні дати повернення.

У рідному просторі

Отже, якщо ми вирушимо вже в кінці цього тижня в Сімферополь, то за прямий рейс «туди – назад» один пасажир заплатить в економ-класі 23 тисячі рублів. Найдешевший політ з пересадкою в Домодєдово обійдеться в 17 650 рублів і займе 5 годин 45 хвилин в одну сторону замість трьох з половиною годин шляху без проміжних посадок.

Вересень не принесе значної економії: за умови вильоту 3 вересня прямий рейс потягне на 24 786 рублів, з пересадкою в Москві – на 16 810 рублів. Середа, 7 вересня, і справді виявиться найдешевшою: 14 855 рублів у вас попросять за маршрут з пересадкою і 20 923 рублів – без оних. Варто відзначити, що 5 з половиною годин в «кривому» рейсі – це дуже гуманно. З іншими курортними напрямками буде гірше.

Дорого чи дешево авіаподорож до Криму, кожен вирішить сам. Відзначимо тільки, що интермодальная перевезення на курортний острів за допомогою РЖД в ці ж дні оцінена в середньому в 14 – 20 тисяч рублів в обидва кінці в залежності від типу вагона. Є мінус: перебування в дорозі складе близько двох діб. Але є і плюс: в рамках програми «РЖД Бонус» обіцяють дати сертифікат на шматок торта в одному з підприємств кавовій мережі. Це ж пропозиція діє і на інших напрямках. Правда, вам доведеться при цьому погодитися на отримання маркетингових розсилок (цей пункт позначений словом «Важливо!») І прикупити до борошняного мегапорцію кофию.

На відміну від набутих Криму, куди до цих пір літає не кожна авіаптіца, польоти в такі гавані, як Адлер і Анапа, не уявляють для вітчизняних перевізників ніяких проблем у вигляді можливих санкцій. Але на цінах це ніяк, в хорошому сенсі, не відбивається. 20 серпня туди можна полетіти безпосередньо за 21 тисячу і за 14 250 рублів з пересадкою у Внуково, причому повертатися доведеться протягом 18 годин замість трьох з половиною. За безпересадочний політ третього Вересня попросять 26 667 рублів, за «довгий» – 15 250 р. «Дешеве» 7 вересня пред’явить рахунок на 18 243 р. і 15 030 р., відповідно, в останньому випадку на дорогу «туди» доведеться витратити майже 22 години.

Дитячий курорт Анапа також демонструє дорослий цінник. Для того, щоб приземлитися в аеропорту Витязево в найближчу суботу, приготуйтеся віддати 21 917 рублів. Є двадцятигодинної альтернатива з відвідуванням Домодєдово: 15, 760 рублів.

У суботу, 3 вересня, ціни стрибнути до 25 017 і 18 829 рублів відповідно, з тим щоб опуститися в будній день 7 вересня до 20 257 рублів і 14 125 рублів. Авіадорога в останньому випадку займе 23 години 20 хвилин.

дорогі сусіди

Прицінюючись до внутрішніх рейсах, можна, звичайно, обуритися тарифікацією, вища межа якої, схоже, знаходиться десь поруч зі стратосферой. І в знак протесту полетіти відпочивати до Одеси. Поспішаємо попередити: таке рішення дорого вам обійдеться. Прямого авіасполучення з Україною немає, в якості посередника виступає Білорусія в особі компанії «Белавіа». У цікавлять нас дати через Мінськ можна полетіти на пляж «Аркадія» за 19 844, 19 625 і 13 724 рубля відповідно.

Квитки в сонячний Тбілісі будуть коштувати 23 909 рублів в цю суботу, 21 236 рублів 3 вересня і 17 636 рублів – 7-го. Прямих рейсів з Петербурга в цьому напрямку теж немає, потрібно добиратися через Мінськ або Стамбул. На лінії літає «Аерофлот» – через Москву, але у нього ціни вище: навіть в саму «дешеву» середу – від 28 806 рублів. У сам Стамбул – через брак в розкладі колись популярної Анталії – 20 серпня можна потрапити за 17 306 рублів в обидва кінці.

Взагалі-то, існує прямий рейс з Петербурга в Батумі, але квитки «Уральських авіаліній» за ціною від 14,5 тисячі за переліт туди-назад вже давно розкупили ті самі власники інтелекту, і на шукані нами дати до Чорного моря з грузинської пропискою можна купити тільки з пересадками і за вартістю від 29 050 27 641 27 890 відповідно.

Д про роги найближчі регулярні рейси в кіпрську Ларнаку: 20, серпня сюди можна полетіти, заплативши від 20 290 до 27 599 рублів, в першу суботу осені у нас просять вже від 23 531 до 35 379 рублів, а 7 вересня вартість квитків опуститься до 17 286 – 24 398 рублів. Звиклі свого часу до копійчаних чартерам туристи ризикують отримати інфаркт.

Серед усього цього зневіри варто згадати про таке місто, як Барселона. Тільки лише тому, що саме дорога в цю туристичну Мекку може стати прикладом відчутного дисконту – якщо добиратися через рятівний аеропорт Риги. Так, в найближчу суботу з Петербурга в столицю Каталонії можна полетіти безпосередньо за 32 240 рублів і за 23 633 рубля в обидва кінці з пересадкою в Гельсінкі. А ось з Риги в цей день в Барселону (і через два тижні тому) вилетить турецька борт з пересадкою в Стамбулі всього лише за 12 204 рубля. Автобус з Пітера до столиці Латвії йде близько восьми годин, і квиток в нього варто щось близько 2 тисяч. Аналіз розкладу авіарейсів по іншим популярним курортним напрямками, які відправляться в найближчі тижні з аеропортів суміжних країн, не виявив можливостей для скільки-небудь відчутної економії в порівнянні з маршрутами, які починаються часткою в Пулково.

Комментарии закрыты.