Увага!

Всі їдемо в Китай майже безкоштовно та без проблем з візою! Переходьте за посилання та дізнайтеся як саме!Курорти Туреччини втратили половину організованого туризму

Курорти Туреччини втратили половину організованого туризму. У цьому році в Анталью приїхали на 50% менше іноземних туристів, які їдуть в країну, купуючи готові турпакети.

Курорти Туреччини втратили половину організованого туризму

Найбільше падіння в статистиці пакетних турів, як і слід було очікувати, сталося на російському ринку (-35% до рівня минулого року). На 15% скоротилася кількість заїздів по турпакета з Німеччини, яка в даний час є найбільшим в’їзним ринком для Туреччини. Також в трійці «лідерів», за даними Turizmdatabank, Великобританія: кількість прибуттів по пакетним турам до Туреччини з цього ринку скоротилося на 6,8%.

Поряд з цим на 8,2% менше приїхало по турпакета відпочиваючих з Болгарії, на 2,5% менше – з Нідерландів.

Через зниження кількості організованих туристів Анталья завершує 8 місяців з втратою в 48% турпотоку порівняно з тим же періодом минулого року. За попередніми оцінками, за січень – серпень головний турецький курорт недорахується близько 4 млн іноземних гостей.

У серпні, який вважався піковим періодом, Анталью відвідають всього 710 тисяч туристів, в той час як в минулому році це було 1,32 млн осіб.

Комментарии закрыты.