Увага!

Всі їдемо в Китай майже безкоштовно та без проблем з візою! Переходьте за посилання та дізнайтеся як саме!Авіаквитки всередині Фінляндії подорожчають через втручання ЄС

 
 
ЄС вимагає від компанії Finavia, що управляє мережею фінських аеропортів і навігаційною системою, зрівняти збори і такси, що стягуються за пасажирські авіаперевезення всередині Фінляндії. Зараз збори і такси за внутрішні авіаперевезення нижче, ніж за перельоти за кордон. На практиці вимога ЄС призведе до підвищення цін.

Компанія Finavia, що управляє мережею фінських аеропортів і навігаційною системою, надає підтримку внутрішнім авіаперевезень за допомогою знижених аеропортових зборів за наземне обслуговування. Компанія обґрунтовує таку цінову політику тим, що перельоти всередині Фінляндії обходяться дешевше, ніж за кордон, так як на внутрішніх перельотах не потрібен паспортний і митний контроль.

Євросоюз зажадав змінити цінову політику і зрівняти збори і такси на авіаперевезення. Раніше ЄС уже втрутився в цінову політику норвезької Avinor і шведської Swedavia.

- Єврокомісія виходить з того, що тепер немає окремих внутрішніх аеропортових зборів, а існують лише збори, що діють на внутрішньому ринку Євросоюзу, – пояснює виконавчий директор Finavia Карі Саволайнен.

Наприклад, в авіаквитку з лапландського Ивало в Гельсінкі аеропортові збори становлять 11,70 євро, а в квитку з Берліна до Фінляндії – 15 євро. Частка аеропортових зборів становить у середньому 6%.

Finavia повинна протягом цього року надати ЄС свій план зі зміни цінової політики. Фінська компанія пропонує ввести дворічний перехідний період.

На практиці аеропортові збори на польоти всередині Шенгену знизяться, а на внутрішні перельоти виростуть. Квитки подорожчають на кілька євро. Зараз держава виділяє дотації на авіарейси в Порі і Савонлінна.

Для внутрішніх авіаперевезень навіть невелике зростання цін може виявитися істотним, особливо на тих рейсах, де вже зараз спостерігається відтік пасажирів.

Цілком ймовірно, що в майбутньому все більше рейсів потребуватиме державної підтримки.

Комментарии закрыты.