Увага!

Всі їдемо в Китай майже безкоштовно та без проблем з візою! Переходьте за посилання та дізнайтеся як саме!



Розміщення в готелях подорожчало в 35 з 50 мегаполісів світу

У першому півріччі 2013 року корпоративні готельні тарифи підвищилися на багатьох ринках в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Проте динаміка зростання цін виявилася нижча прогнозованої, говориться в проміжному звіті однієї з найбільших TMC Hogg Robinson Group(HRG). Розміщення в готелях подорожчало в 35 з 50 міст, що найчастіше відвідуються діловими мандрівниками. Готельний ринок виходить з кризи, і це обнадіює. Проте в деяких мегаполісах ціни в готелях виросли на 4-5% нижче прогнозованих, – прокоментувала Маргарет Боулер, директор HRG по зв’язках з готелями. – В цілому заповнювана готелів збільшується, тобто в другому півріччі на деяких ринках готельні тарифи будуть рости.



Упродовж останніх десяти років в рейтингу найдорожчих міст для ділових мандрівників лідирує Москва . В середньому добове розміщення в готелі російської столиці обійдеться в $411, 8. Друге місце в списку($368) займає нігерійське місто Лагос, в якому високі готельні тарифи обумовлені бурхливим розвитком нафтової промисловості. Далі в топ-10 за підсумками першого півріччя 2013 року входять Нью-Йорк, Цюріх, Женева, Ріо-де-Жанейро, Париж, Сідней, Стокгольм і Вашингтон.



В порівнянні з минулим роком найзначніше середня вартість розміщення, виражена в національній валюті, виросла в готелях Мюнхена – на 34,6%. Причиною стало проведення в місті міжнародної виставки будівельної техніки, будматеріалів і гірничодобувного устаткування Bauma 2013. Число її учасників істотно перевищило кількість готельних номерів в столиці Баварії. Також ціни на проживання піднялися у Барселоні(на 19,1%), Токіо(19%), Пітсбурзі(19%), Кейптауне(18,8%). Спостерігається зростання готельних тарифів і в Індії, особливо в містах, де розвивається сектор IT – аутсорсинга, малого і середнього бізнесу. Найзначніше ціни на розміщення знизилися в Дюссельдорфі(на 11,5%), Копенгагені(8,6%), Афінах(8,3%), Абу-Дабі(7,6%) і Стокгольмі(7,1%).


Комментарии закрыты.